Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj63
mod_vvisit_counterWczoraj350
mod_vvisit_counterTen tydzień63
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2883
mod_vvisit_counterTen miesiąc7236
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844120
Home

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Gmin Toszek i Wielowieś !!!!


16 listopada 2014r. po raz kolejny dokonaliśmy wyboru na szczeblu gminy, powiatu i województwa. Pomimo, że Państwowa Komisja Wyborcza nie ogłosiła jeszcze wszystkich oficjalnych wyników to już wiemy kto będzie zarządzał w naszych gminach i w powiecie. I właśnie jedną z tych, którzy będą w Państwa imieniu decydowali o losach powiatu gliwickiego w latach 2014 – 2018 będzie moja osoba. Udało się to tylko dzięki temu, że określona, duża ilość osób dokonała właśnie takiego, a nie innego wyboru. Ale tego wyniku nie byłoby gdyby nie wyborcy, którzy oddali głos na mnie, na moje koleżanki i kolegów z listy wyborczej i tym, którzy popierali w pełni nasz komitet wyborczy.

 

Drodzy Państwo,

chciałem bardzo serdecznie podziękować szczególnie tym, którzy nie utracili wiary w moje doświadczenie i kompetencje i wierzą dalej, że zdobyta przeze mnie wiedza przyda się też i na szczeblu powiatu, którzy oddali na mnie głos.
Chciałem bardzo podziękować Agnieszce Dłociok, Jolancie Bdzionek, Lidii Skowron – Rittau,
Markowi Pawłowskiemu i Marcinowi Kuczkowskiemu za to, że też dzięki zdobytym przez nich głosom mogłem przekroczyć ten „ zaczarowany „próg wyborczy.
Chciałem również podziękować tym wszystkim wspaniałym osobom, z którymi przez ostatnie parę miesięcy było mi dane „ robić robotę wyborczą „ na czele z Mariuszem Podbrożnym i kandydatami do rady miejskiej. To są wspaniali ludzie,których  potencjał i zapał należy wykorzystywać dla dobra NASZEJ GMINY TOSZEK.

Z POWAŻANIEM
Jacek Zarzycki

FAZA KSIĘŻYCA