Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj323
mod_vvisit_counterWczoraj381
mod_vvisit_counterTen tydzień2270
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc7146
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844030
Home

Źródło: Nowiny Gliwickie. www.nowiny.gliwice.pl

 

 

Komentarze   

 
+2 #8 Regina 2013-11-21 06:30
Dzisiaj Dzień Życzliwości- ;-) , to może jeden dzień normalności w Toszku? Chociaż po wczorajszej sesji mam ogromne wątpliwości.... .
 
 
+8 #7 Oskar 2013-11-06 05:56
w zakładce audyt i kontrole nie ma żadnych protokołów od 2 lat , tak więc nie liczyłbym na jakieś informacje po wizycie inspektorów z PIP. Pochwał tam raczej nie będzie , a co do reszty to np.pani M. powie , że to ochrona danych osobowych i figa z makiem dla ciekawskich :lol:
 
 
+20 #6 Boss 2013-10-26 09:40
ważne jest kogo się w życiu spotka , pozytywny wkład i oddziaływanie na drugiego człowieka jest związane z rozwijaniem odpowiedzialnoś ci, która objawia się w patrzeniu w przyszłość, a nie w rozpamiętywaniu błędów przeszłości.
Tu sytuacja jest gorsza, chyba najgorsza z możliwych , tu nie myśli się o własnych błędach , ale dąży się do z największą zawziętością i determinacją do celu ,usuwa wszystkie przeszkody ( :sad: ) tylko po to aby pokazać kto teraz jest " u władzy". Nasuwa się powiedzenie Czechowa :" Żad­na miłość, przy­jaźń, sza­cunek nie jed­noczy tak, jak wspólna niena­wiść do czegoś." Sami rządzący według mnie chcą tym zakryć swoje słabości i niedoskonałości . Nadejdzie jednak ten dzień kiedy będziemy mieli kolejne prawo wyboru i sami zdecydujemy , w jakim kierunku idziemy.
Czy będziemy brnąć dalej w kierunku jaki dyktują nam Burmistrz i Przewodniczący , czy obierzemy inną drogę. Pomyślimy o tym co można naprawdę zrobić dla sąsiada , i jednocześnie dla samego siebie. Nauczymy się słuchać , a nie bezgranicznie domagać.In­ni nie mogą nam zab­rać nasze­go sza­cun­ku dla siebie, jeśli im go nie oddamy. Niech pracę ma każdy , a nie tylko policjant czy sędzia.
Czy teraz znów zaangażowany będzie wymiar sprawiedliwości , bo ktoś myśli , że ma władzę absolutną , jest nieomylny i wszystko wie najlepiej. Chyba , że" sąd kapturowy" ma jeszcze większą władzę ?
Człowiek jest tyle wart ile daje innym ;-) I to jest cała moja ocena władzy .
 
 
+22 #5 patrzymynawas 2013-10-25 23:39
Kotulin, małe sprostowanie: z historycznego punktu widzenia, być może wbrew ogólnm poglądom, w czasach inkwizycji wprowadzono w Europie bardzo znaczące reformy prawne, min. oskarżonemu dano czas na przygotowanie się do rozprawy i możliwość zaangażowania dla siebie obrońcy-prawnik a. (brzmi może niewiarygodnie, ale to fakt!) Tutaj przewodniczący "zabłysnał" bardzo wczesnym średniowieczem. Poza tym absolutna racja i szacunek za odważne nazywanie rzeczy po imieniu ;-)

Piter - respekt i szacunek. Myślę, że niewielu z nas zdołało by w tak krótkim komentarzu, tak dokładnie i doskonale streścić to, co krytykujemy na tym forum już od ok. 3 lat. Przynajmniej większość z nas. ;-)
 
 
+27 #4 Piter 2013-10-25 15:13
To co oni wyprawiają w UM to jakiś koszmar. Kupczyk został przedstawiony w tekście jako marionetka, tzn. nie od dziś wiadomo, że oprócz wybranego w wyborach burmistrza mamy też wynajętą przez burmistrza panią nadburmistrz. Jednak potwierdzanie tego w powiatowej gazecie to jakby potwierdzanie robienia mieszkańców/wyb orów w konia, bo przecież nikt nie głosował w ostatnich wyborach na p. Mrózek, więc każdy ma prawo zapytać: dlaczego to ona rządzi? Ale to pytanie retoryczne…

W tekście jest też kompromitujące przyznanie się do kompletnego braku zaplecza kadrowego. Myślałem że skoro wyszukali p. Roszak, to jest to kandydatka sprawdzona, „swoja”, a tu się okazuje, że gdyby o tym i owym wiedzieli to nie podjęliby z nią współpracy… Dobrze powiedziane: gdyby mieszkańcy wiedzieli, nie powierzyliby losów gminy na 4 lata w ręce arogantów, którzy poza kreowaniem konfliktów i ośmieszaniem gminy na zewnątrz niczym innym nie zabłysną. Nie mogę się doczekać aż Kupczyk wróci do pracy na uczelni a p. Mrózek – do leśnictwa. Nam potrzeba normalności.
 
 
+19 #3 Oskar 2013-10-25 05:13
Co jeszcze skrywa nasza władza? Ja haruję jak wól na 3 zmiany , ale naszej gminnej Pani nie dorównam , i co może nie mam motywacji do pracy albo jestem leniem , no chyba że tylko nieudacznikiem 8)
Bawmy się dalej na placu zabaw , ale tym prawdziwym , bo jak widać na więcej kupczykowej świty nie stać.
To że z Pani Skarbnik robi się kozła ofiarnego , temu nikt nie zaprzecza.
 
 
+20 #2 Wujek 2013-10-25 00:37
Oj biedna pani Mrozek - ciepła kobieta, uczynna dla ludzi, każdego przytuli, pracowników zmusza żeby pracowali bo nie chcą, oj biedna, a zarazem bardzo bogata - to fenomen!
Skąd masz tyle pieniążków, ludzie harują ciężko całe życie np. w Twoim przypadku można by powiedzieć o Drwalach i ledwo ich stać na wyżywienie dzieci, a Ty masz według oświadczenia na koncie grubo ponad 400 000 zł. jak to się mówi oficjalnych - gratuluję!
Ale nie bój się za rok wybory i jakieś dłuższe chorobowe się przyda, a potem nowo lansowane hasło "Łopieka" będzie Ci znane!
 
 
+21 #1 Kotulin 2013-10-24 21:55
Baaa...., macie też wrażenie po przeczytaniu tego artykułu, że p. Mrózek nie mówi nam calej prawdy? Tak? Ja też! Ta pani nie pochodzi z Rudzinca! Tą panią zesłano (!) nam z Kalkuty!
Żeby zniszczyć zło, lenistwo - i przy okazji doszedł ostatnio jeszcze mobbing - w Gminie Toszek.

Doskonale da się w tym artykule wyczytać, jak myśli nasza władza. Trzeba było powalać komisje antymobbingową, więc żeby mogła w takiej komisji znaleźć się p. Mrózek, trzeba było jeszcze poszukać kozła ofiarnego! Taka mala, nowa, toszecka inkwizycja. Zamiast zająć sie ważnymi problemami Gminy, zajmują się problemami, których nie tylko nie chcieli uniknąć, ale sami powołali je do życia.

Szanowna pani Mrózek, niech pani posłucha dokładnie gdzie leży problem, który pani chce rozwiązać, ale nie rozwiąże. Tym problem jest min...., pani!!! I to w ogromnej mierze!
W naginaniu i przekształcaniu faktów według własnych potrzeb są absolutnymi mistrzami.
 
FAZA KSIĘŻYCA