Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj345
mod_vvisit_counterWczoraj381
mod_vvisit_counterTen tydzień2292
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc7168
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844052
Home

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie


Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 

Komentarze   

 
+1 #2 Regina 2013-10-20 20:50
Bo Kupczyk razem ze swoją świtą ( czytaj Radą miejską w Toszku na czele z Przewodniczącym ) uratują kraj od katastrofy :P
Eksperci u nas , to jak fachowcy w swoim zawodzie - na niewłaściwym miejscu i mało :cry: nieprzydatni
 
 
+6 #1 Ktoś 2013-10-19 11:18
Słuchajac materiał filmowy (ten górny) w końcu zrozumiałem dziwny wedle mnie upór burmistrza do postawienia wiatraków na terenie gminy wbrew woli większości mieszkańców. Otóż elektrownia Opole i Rybnik zrezygnowały z budowy nowych bloków energetycznych. Przez to w Polsce od 2015 r. zacznie brakować prądu. Sukcesywnie co kilka godzin na terenie kraju będzie wyłączany prąd. Ale uratować sytuację i zapobiec tej tragicznej wizji przyszłości może tylko jedna rzecz - farma wiatrowa na terenie gminy Toszek :)
A tak serio. Od wieeeeeelu lat ciągle słyszę: za X lat skończą się zasoby węgla, za X lat skończą się zasoby ropy naftowej, za X lat skończą się zasoby wody, za X lat skończą się zasoby żywności, za X lat powietrze będzie tak zanieczyszczone że nie będzie nadawało się do oddychania, za X lat Polska Marynarka Wojenna przestanie istnieć ze względu na tragiczny stan okrętów. Ostatnio bardzo modne: za X lat nastąpi efekt cieplarniany. Kiedyś mówiono jeszcze że za X lat dziura ozonowa bedzie tak duża że wymrzemy, ale coś ostatnio chyba ta dziura się zacerowała i znikła, bo nic o niej nie słychać i nikt nią nie straszy. Ale za to doszło: za X lat zabraknie prądu.
Tylko skoro go zabraknie dlaczego wycofano się z budowy elektrowni atomowej? Dlaczego z poziomu państwa nie zainterweniowan o w celu wybudowania owych bloków w Opolu i Rybniku??? Może więc owa wizja wyłączania prądu jest jednak przesadzona? Bo chyba raczej nikt nie uwierzy w to, że odpowiednie ministerstwa i pracujący dla nich dziesiątki ekspertów z tytułami profesorskimi pracujący w najlepszych polskich uczelniach wyższych nie wie tego, co wie jedna osoba z jednej organizacji? (chodzi mi o tego eksperta o którym wspomniał burmistrz, jego nazwisko wyleciało mi z głowy)
 
FAZA KSIĘŻYCA