Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj344
mod_vvisit_counterWczoraj381
mod_vvisit_counterTen tydzień2291
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc7167
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844051
Home

Miną kolejny miesiąc, a transport w Gminie - a raczej jego brak - po "staremu" czyli  nic nie zmieniło się na lepsze , ciągle słyszymy - działamy , a rok szkolny się rozpoczął , kolejny termin do rozwiązania problemu - styczeń 2014  , a może 2016 itp.? Myślimy , staramy się itp... czy nie staje się to nudne ?.
Polityka kadrowa w Gminie- z jednej strony odejścia kolejnych pracowników  - z drugiej  nowe twarze- poza konkursem , na nowe stanowisko .Sprawdzeni pracownicy nie mają szans na awans , bo pracowali z Burmistrzem Zarzycki ?   uprzedzenie?

Protokół z posiedzenia Rady Miejskiej w Toszku z dnia 24 kwietnia 2013r.

cytat: Radny Krzysztof Bartnicki w imieniu Klubu wniósł wniosek formalny :
,w trosce o dobro mieszkańców Gminy Toszek, Rada Miejska w Toszku zobowiązuje Przewodniczącego Rady Miejskiej w Toszku do zwrócenia się z prośbą do Powiatowej Inspekcji Pracy  o zbadanie zgodności z prawem podejmowanych decyzji kadrowych w Urzędzie Miasta Toszek i w jednostkach podległych , a także zbadanie uzasadnionych podejrzeń występowania mobbingu w tych jednostkach" i zwrócił się  o przegłosowanie wniosku i zmobilizował Przewodniczącego do działania .Koniec cytatu .
Protokół z 29 maja 2013r.
cytat:
W związku ze złożonym na poprzedniej Sesji wnioskiem formalnym radnego Bartnickiego w imieniu Klubu radnych , kt6ry nie został przegłosowany -Przewodniczący Rady odczytał informację Radcy Prawnego dot. wniosków formalnych .Z informacji wynika , ze zgłoszony wniosek nie należy do wniosków formalnych. Koniec cytatu.
Odnosząc się do powyższego po sprawie , oczywiści według Radnych .Zawsze znajdzie się furtka aby sprawą się nie zająć , nie narazić władzy , a przede wszystkim mieć święty spokój. Brawo Panie Przewodniczący. Nic od siebie......
Poczekamy zatem co życie pokaże.

Sprawa wiatraków- Burmistrz Kupczyk jak przyznał  na sesji 29 maja 2013 roku ,że jest za budową wiatraków - strona 13 protokołu. Nie ważne że mieszkańcy w większości są "przeciw"?
Aż chce się rzec- byle do .......wyborów
Mieszkaniec.

FAZA KSIĘŻYCA