Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj153
mod_vvisit_counterWczoraj375
mod_vvisit_counterTen tydzień783
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc5659
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1842543
Home

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 

Komentarze   

 
+1 #8 Ktoś 2013-06-18 08:50
Rower .... czemu nie, tylko jak nim dojechać do Gliwic i po pracy z powrotem?
A trochę z żartem:
działania polegające na eliminacji środków transportu publicznego z terenu gminy Toszek mają z pewnością swój głębszy sens. Wybierzmy go na drugą kadencję (oczywiście to żart) a za 4 lata wszyscy mieszkańcy gminy Toszek wezmą udział w Tour De France z niemałymi szansami na wygraną. Dzięki temu nasza mała gmina zyska promocję na świecie ponieważ na 10 tys.mieszkańców pierwsze 10 tys. miejsc będzie nasze. Dopiero gdzieś tam dalej będą jacyś tam kolarscy mistrzowie świata i inni. Okaże się że zarządzający naszą gminą są wizjonerami i będą wzorem dla innych wizjonerów.
A teraz najważniejsza kwestia: żeby kupić rower trzeba pracować. A jak pracować jak nie ma jak dojechać? Rozwiązanie jest proste ... maraton:) Czyli bogatsi - kolarstwo, a biedniejsi - maraton.
Generalnie same plusy, prawda ?:)
 
 
+3 #7 Oskar 2013-06-16 06:57
Jeśli chodzi o komunikację - pozostaje nam rower.......
Popatrzmy na sąsiednią Gminę - wszędzie dojadą , i to nie od dziś.Jak rozpoczną się wakacje to wogóle znikną autobusy , a do pracy i tak nie ma czym dojechać. O pracy na zmiany to już można zapomnieć.
A jak pracujecie w gminie , to dziękować Bogu , kupić rower i zap....
 
 
+7 #6 Boss 2013-06-12 17:16
witam , chciałem się podzielić tylko jedną refleksją- usłyszałem dzisiaj parę wieści z naszej gminy i powiem szczerze, jestem ciekawy odpowiedzi na jedno pytanie : dlaczego , wobec sytuacji o której wspominają nawet nasi Radni , nikt nie zareagował? czy naprawdę nie mamy w życiu żadnych skrupułów i odrobiny wyobraźni?
 
 
+19 #5 Paula 2013-06-09 01:37
niestety muszę Cię zmartwić Oskar , ale nie wszystko jest takie jak opisuje to ( jak słychać na nagraniu) przewodniczący Kokoszka. Wiadomo , czemu wspomina o zamiataniu. Sam ma poniekąd udział w głośnym temacie . "Porządki" personalne urzędu w Toszku opierają się m.in. na pismach jego i jego małżonki , i tego faktu nikt nie zmieni. Temat był zresztą wielokrotnie na łamach tego forum opisywany i nie warto moim zdaniem do niego wracać. Bardziej bulwersuje fakt , że oprócz tych "osiągnięć" mało czym jest się pochwalić. Najbardziej widać elokwencję i bogactwo słowne naszych włodarzy w nagraniach telewizyjnych. Żenada . Wychodzę z założenia , że jak nie mam co powiedzieć , to milczę. Chociaż unikanie trudnych i nie wygodnych tematów też nie zawsze popłaca. Brak komunikacji ( a to już 3 lata prawie od wyborów ) , fermy wiatrowe " na siłę" dla mieszkańców - chociaż tam gdzie w kraju one są , spotykają się z protestem mieszkańców, a ci mają ciężkie życie i protestują gdzie się da i jak się da . Ktoś wspomina o sytuacji w Gminie Dąbki - zastanawiam się czym ona się różni od naszej Gminy? No chyba tylko tym , że tu jeszcze nie było telewizji.
I na koniec mam jedno pytanie:
kto ma prawo czytać akta osobowe pracownika? Tu mam coraz większe wątpliwości.
Ale to oczywiście jest MOJE zdanie (uwaga na wypadek gdyby prawdą było to ,że chce nam się zamknąć usta i ktoś znów napisze....)
Chociaż to ostatnie zdanie uważam za żart.
 
 
+6 #4 ukasz 2013-06-06 08:57
nie ma kasy na 4 pary kursów, nawet gdyby były przeprowadzone najkrótszą trasą: Pyskowice-Zacha rzowice-Wilkowi czki-Toszek?! To po co niby mialo zostać wysłane pismo do MZKP o wstąpienie, skoro "nie ma w budżecie na to piniędzy" :o
 
 
+11 #3 Oskar 2013-06-06 05:05
o czym mówi przewodniczący- nad czym mają się pochylić radni w przyszłym miesiącu , "ta sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan , tylko zostanie rozpatrzona". Ciekawe , kto tu zamiata. Może mi ktoś wyjaśnić , bo na protokoły czeka się miesiącami.
Pachnie mi to jak w Dąbkach.
 
 
+15 #2 Regina 2013-06-05 20:50
podobno nie ma w budżecie na to pieniędzy, ale nie znam szczegółów ;-)
 
 
+8 #1 ukasz 2013-06-05 19:40
Czy mógłbym mi ktoś powiedzieć, czy na ostatniej sesji był poruszany temat komunikacji? Pytam, bo Zabrze i Zbrosławice jest zainteresowane uruchomieniem 4 kursów do Toszka (Toszek-Wielowi eś-Pniów-Pyskow ice-Zbrosławice -Rokitnica-Zabr ze), jeśli Toszek wyrazi zgodę przez dopłatę w granicach naszej gminy jako MZKP.
 
FAZA KSIĘŻYCA