Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj164
mod_vvisit_counterWczoraj375
mod_vvisit_counterTen tydzień794
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc5670
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1842554
Home

Źródło: Nowiny Gliwickie. www.nowiny.gliwice.pl

Komentarze   

 
+12 #41 Oskar 2013-05-19 00:50
Piter, może się nie znam na sprawach do końca , ale problem to raczej więcej niż jedna osoba.....
Myślę , że NIKT nie udostępni IP użytkowników , bo w innym przypadku to całe forum nie ma sensu.
Administratorze- myślę , że nas nie zawiedziesz!!!!
Co do wybaczania - ja tam nie mam nic , ale postawmy się na miejscu ludzi na których być może napisali ( temat ostatnio popularny) tak po prostu zapomnieć i udawać , że nic się nie stało? powiem szczerze nie wiem czy byłoby mnie na to stać
 
 
+9 #40 Piter 2013-05-18 21:25
Jeszcze raz wyrażę oburzenie żądaniem udostępnienia adresów IP użytkowników forum!

Nie będę uprawiał rozrywkowej psychoanalizy ale wygląda mi to na megalomanię albo stan zakompleksienia . Zastanawiam się, jak tym ludziom pomóc…?

W przypadku kompleksów będzie ciężko: człowiek zakompleksiony jest obsesyjnie skupiony na sobie ale nie podejmuje sam żadnych trudnych działań – liczy na innych, że załatwią trudne sprawy za niego, stąd pismo do prokuratury zamiast np. dołączenia do użytkowników forum i polemiki z argumentami.

W przypadku megalomanii formą pomocy byłaby przyznanie Panu Przewodniczącem u honorowego tytułu „Wiecznego Przewodnicząceg o” albo „Słońca Gminy Toszek”, na korytarzu UM powiesić tablicę ku jego czci, a młodzież w gimnazjum uczyć o jego strategicznie ważnych projektach uchwał, które uratowały gminę od zapaści i zapewniły jej świetlany rozwój po latach zacofania…

Pisząc po chrześcijańsku – ludzie, którzy piszą z takich powodów donosy, muszą być bardzo nieszczęśliwi i samotni, trzeba im wybaczyć i w żadnym razie nie brać do siebie ich osobistych problemów emocjonalnych.

Pisząc racjonalnie: to pismo do prokuratury to równia pochyła, a na jej końcu – już tylko dno.
 
 
+13 #39 Justyna 2013-05-17 16:08
Piter - do kogo Ty apelujesz? jeśli ktoś całe swe życie żyje niechęcią i nienawiścią do wszystkiego i wszystkich to na pewno nawet nie zrozumie słów które piszesz.Jeżeli ktoś ślepo dąży do tego aby pokazać za wszelką cenę że on tu rządzi , niestety taki ktoś jest głuchy.....Co do informacji Patrzymynawas- jeśli się potwierdzą to wypada nam tylko żałować że źle oceniliśmy człowieka 2(prawie 3 lata) temu. Uczymy się na błędach, pocieszmy się , że nie jesteśmy jedyni.I dziękujmy Panu Bogu , że wyżej siedzą trochę mądrzejsi , bo jak by ten Kraj wyglądał.
 
 
+12 #38 Ktoś 2013-05-17 07:47
Uzyskanie danych osobowych na podstawie IP nie jest takie proste. Nie wystarczy pójść do prokuratury i powiedzieć: zostałem obrazony, proszę o dane osoby a prokurator hop siup i już te dane przekazuje.
Trzeba złożyć wniosek do prokuratury z pokazaniem, w jaki sposób zostało się urażonym. Prokuratura decyduje, czy żeczywiście doszło do szkalowania. Jeśli nie, odmawia, jeśli tak kieruje pismo do providera.
I w tym momencie zaczynają się hocki klocki. Providerzy nie są zbyt chętni do przekazywania takich informacji i bronią się przed tym rękami i nogami. Nie wiem dlaczego, może chodzi o utratę zaufania w oczach klientów?
Dane powinny być przechowywane przez pewien czas (określony ustawą). Jednak często zdarza się, że w wyniku burdelu lub awarii są tracone. Weźmy na przykład tą stronę. Jakiś czas temu była niedostępna przez kilka dni. Kto zagwarantuje, że pomimo archiwizacji logi o dostępach użytkowników (IP i inne) w wyniku awarii nie zostały utracone?
Prokuratura też uważa przy takich sprawach, ponieważ udostępnienie danych osobowych podmiotowi prywatnemu (komuś innemu) to śliski temat i musi być bezwarunkowo uzasadnione ponieważ obecnie są dwa bardzo modne tematy: ekologia i ochrona danych osobowych.
 
 
+15 #37 Boss 2013-05-17 05:21
Razem dla Kotulina- a może stolicę Gminy nam przeniosą i o to chodzi? widziałem takie plakietki na ubraniach naszychprominentów :oops:
Co do FORUM -u nas nie Białoruś ,opozycja ma swoje prawa i swoje "przywileje". Każdy , jeżeli nie używa wulgaryzmów może wypowiedzieć swoje zdanie, a szacunek zdobywa się czynami a nie zakazami.Pojedy nczy uczynek jeszcze nic nie znaczy, pamiętajmy też o tym.
A to forum między innymi dzięki PITEROWI i PATRZYMYNAWAS- dwóm różnym biegunom , jest barwne i owocne , jak by na to nie spojrzeć.
 
 
+17 #36 patrzymynawas 2013-05-17 00:11
Ktoś, mogę, ale nie podam. Ze względu na to, że może nie wszyscy dotknięci tego chcą. Strategia siania strachu powoli jakby działa. Kto chce być wymieniony w jednym zdaniu z prokuratorem??? . Ja nie piszę o tym dlatego, żeby cokolwiek udowodniać, ale żeby podzielić się z Wami tym, czego nie przeczytacie w "Po troszku w piaskownicy..." Nie pamiętam czyje to było, ale podoba mi sie do dziś.

Piter dzięki bardzo za Twój ostatni wpis. Chętnie z Tobą dyskutuje ponieważ rzadko się z Tobą zgadzam, a Twoja argumentacja podnosi mi czasami puls do 250. Mimo to czasami czekam z tęsknotą na Twój punkt widzenia.

Takie rzeczowe, albo też czasami spontaniczne dyskusje sprawiają, że chętnie tu zaglądam.

Bardzo podobał mi sie Twój ostatni wpis! Dzięki.

A wracając do sprawy: nie wszystko co trzymam w rekach chce / mogę tutaj wrzucić. Ten ostatni mój scan wywolal takie reakcje u przewodniczącyc h, które można porównać jedynie do kryzysu na CUBIE w latach 50-60-tych.

Moim wielkim życzeniem jest: wiedząc o tym, że mamy w naszej Gminie, ludzi, którzy nie tylko są regularnie poniżani, są ludzie - także pracownicy UM -.którzy żyją i pracują w ciągłym strachu. Którzy są prześladowani!! ! Może powinniśmy się wspólnie zastanowić nad tym, jak temu zapobiedz???

TO MUSI PO PROSTU SIE SKOŃCZYĆ:!!!

Pan przewodniczący też tam chyba w Radzie Parafialnej i ponoć też o nim nic dobrego nic nie mówią! .

Podejrzewam, że także masze osoby Duchowne tu zaglądają. Może w końcu czas zabrać glos? Ojciec.Św.. tak do tego namawia!!!

Przepraszam za te rozważania.

Aha: z tego co przeczytałem:

Wniosek zlozyla p. przewodnicząca (Główna Krawcowa)

"wniosek o ochrona dóbr osobistych z wniosku cywilnego Kokoszki".

Rozumiecie? Ja nie.
 
 
+14 #35 Boss 2013-05-16 11:16
też słyszałem wypowiedzi ,że nikt bezkarnie nie będzie pisał - no właśnie - czy to jest sposób na pozyskanie przyjaciół i szacunek ? zakrawa mi to na lata komunistyczne.. ..wszystko jednak nieuchronnie ma zmierzać do likwidacji "punktu oporu" wobec rządzących? Od miesięcy chodzą słuchy że strona przeszkadza niektórym . Z jednej strony patrzeć to np. Tusk powinien tez dzisiaj pozwać wszystkich którzy nie przychylnie wyrażają się o nim 8) Może też być tak , że Radni chcą odwrócić uwagę od sprawy atmosfery w UG i zwolnień na naszym terenie pracowników i stąd ta fama o numerach IP ? kto to wie.
 
 
+13 #34 Piter 2013-05-16 09:34
patrzymynawas – wybacz ale nie do końca wierzę – też potrzebuję uszczypnięcia… Przeraża mnie ta sprawa… Apeluję do autora tego wniosku o niezwłoczne wycofanie pisma! Bardzo chciałbym zmiany stylu sprawowania władzy (choć w tej kadencji chyba się na to nie zanosi). Jeśli władza zamierza sięgać po takie metody, to może nie wystarczyć zmiana stylu – potrzebna będzie faktycznie zmiana samej władzy. Oczywiście w przepisanych terminach i zgodnie z ordynacją.

Zastanawiam się, czy moja umiarkowana przychylność wobec toszeckiej władzy nie ociera się przypadkiem o naiwność…? Zdecydowanie potępiam walkę z mieszkańcami gminy w sądach, poza przypadkami przestępstw. Tutaj jednak – jeśli sprawa jest prawdziwa – nie ma mowy o przestępstwie – jest tylko lokalny polityk, który naoglądał się filmów i myśli, że prokuratura przysporzy mu szacunku i sympatii wyborców. Nic bardziej błędnego. Na te wartości pracuje się innymi metodami.

Prośba do Admina – o ile to możliwe – proszę o informację na stronie, jeśli wpłynie pismo w sprawie przekazania adresów IP, bo z całym szacunkiem dla patrzymynawas – nie wierzę, że to się dzieje naprawdę… Smutna i paskudna sprawa.

Nie zawsze się we wszystkim zgadzamy ale nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż pełna solidarność wszystkich użytkowników w tej sprawie!
 
 
+12 #33 Ktoś 2013-05-16 08:44
patrzymynawas możesz podać wszyskie nicki którymi jest zainteresowany Kokoszka?
Mrózek może sobie mieć znajomości w prokuraturze, i co z tego? Przykład pana Podbroźnego pokazał że znajomości znajomościami a prawo prawem.
Ja tam byłem przekonany, że wachania w metrażu wynikały z kurczliwości termicznej materiałów budowlanych :P
 
 
+15 #32 patrzymynawas 2013-05-15 16:30
Piter, bardzo mi przykro, ale Twoje nadzieje muszę rozdmuchać!!!
Choć z tego co wiem, Twojego adresu nie chcą.
Co jednak nie zmniejsza - nie tylko -mojego oburzenia. Jeżeli w naszej gminie wytyczy się błędy, niezmiernie słabego polityka, albo śmie się krytykować władzę, wtedy zajmuje się sprawą prokuratura!
PROKURATURA!! (zajmują sie normalnie przestępstwami wobec Państwa)

Może mnie ktoś uszczypnąć???!!!!

Czy ja ( i parę innych na tym forum) jestem teraz przestępcą???

Pytanie z mojej strony: ile bezgranicznej władzy ma nasza władza?

Jak długo to jeszcze potrwa i kto jeszcze jest narzędziem w ich rekach???
 
FAZA KSIĘŻYCA