Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj322
mod_vvisit_counterWczoraj381
mod_vvisit_counterTen tydzień2269
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc7145
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844029
Home

 

 

 

Komentarze   

 
-6 #3 Piter 2012-11-24 08:15
Faktycznie, takiego elwra, to my tu jeszcze nie mieli…
-w 2005 ktoś o nim napisał nieprzychylny tekst w Internecie!
-w 2012 zatrudnił go Kupczyk (ten Kupczyk!) w Toszku!
-zaprosił na mszę wszystkich a na kawę niektórych!

A poważnie – jestem pozytywnie zaskoczony, że ludzie z doświadczeniem w innych miastach, często większych, chcą pracować w Toszku. Może tam opasła machina biurokratyczna nie dawała im możliwości elastycznych działań i widzą w kameralnym Toszku szanse na wdrażanie swoich pomysłów, a może po prostu potrzebowali – jak każdy czasem – jakieś odmiany. Oby mieli u nas swoje szanse, bo jak odejdą, to trzeba będzie szukać nowych, a nie jest to łatwe.
 
 
0 #2 jola333 2012-11-23 19:27
http://gliwice.naszemiasto.pl/archiwum/955354,herbatka-niezgody,id,t.html O proszę skromny artykuł o Janiaku
 
 
+13 #1 eses 2012-11-22 17:35
A cóż to za nowe święto stworzył świeżo upieczony Pan Kierownik OPS-u?
O ile mi wiadomo 21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji powinno się wręczać nagrody i wyróżnienia za wybitne, nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej. Tak to wygląda w całym kraju.
Natomiast w Gminie Toszek z okazji święta pracowników socjalnych, których OPS w Toszku zatrudnia w liczbie cztery osoby, organizuję się "imprezę" w godzinach pracy, dla kogo proszę Państwa? Dla władz samorządowych, pozostałej rozrośniętej ostatnio do 12 osób załogi OPS-u i wybranych gości, nie wszystkim zaproszonym znanych, a których niestety nikt z organizatorów nie pofatygował się ich przedstawić. "Śmietanka towarzyska" spotkała się na jednej z sal zamkowych, oczywiście odbyła się na podstawie imiennych zaproszeń. Z tego co udało mi się ustalić Pan Kierownik zapomniał? celowo tego nie zrobił? czy niewiele wie o gminie, którą reprezentuje? że na terenie Miasta Toszek, poza jego Ośrodkiem, są zatrudnieni pracownicy socjalni, do których zaproszenia nie dotarły. Powyższy plakat zaprasza mieszkańców, ale tylko na mszę. Na zamek udali się tylko "wybrańcy". No cóż mam cichą nadzieję, że Pan Kupczyk nie zapomniał o nagrodzie dla Pana Janiaka, w końcu Dzień Pracownika Socjalnego jest raz w roku i następnej okazji może już nie być.
 
FAZA KSIĘŻYCA