Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj350
mod_vvisit_counterTen tydzień5
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2883
mod_vvisit_counterTen miesiąc7178
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1844062
Home

Od 1 września 2012 roku funkcję dyrektora Gimnazjum w Toszku dalej będzie pełnił pan Mariusz Podbrożny. 27 sierpnia 2012r. burmistrz Toszka powierzył  Mariuszowi Podbrożnemu stanowisko dyrektora Gimnazjum w Toszku na okres 4 lat szkolnych. Gratulujemy obu panom i życzymy sukcesów w pracy.

Mamy nadzieję, że całą energię Panowie skierują w swoją pracę i współpracę, która przyniesie wymierne efekty. 

Wszyscy znamy  mądre przysłowie  „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”, które ukazuje nam wartość zgody i przyjaźni wobec zła i kłótni.
„Każdy pracodawca powinien dbać, aby jego podwładni pracowali w zgodzie oraz aby on pozostawał z nimi w jak najlepszych stosunkach”.

Stańczyk

Komentarze   

 
+6 #10 Wujek 2012-09-05 23:38
Bo może załatwia sprawy w placówce?
Nie interesuj się jak będzie trzeba to zapłaci mandat i tyle i nie mieszaj przepisów kd z dyrekturą!
 
 
+8 #9 Oskar 2012-09-05 21:16
bo z tego miej :P sca lepiej widać ukochany Urząd Miejski w Toszku
 
 
-4 #8 Max_Skinner 2012-09-05 20:24
To co pisalem jest nieaktualne więc zmieniam
 
 
+7 #7 Regina 2012-08-30 06:50
No to przesadzileś- jaki menager???
Reszta OK :roll:
 
 
+15 #6 patrzymynawas 2012-08-29 23:07
Ja temu "chłopakowi"nie współczuję! Choć przyznam, że jestem przeciwieństwem bezdusznego człowieka.

Kupczyk chciał zrobić karierę burmistrza jako chłodny, wyrachowany, pewny siebie manager gminy. Założenia ambitne, ale stawiające poprzeczkę bardzo wysoko. Dla tego "chłopaka", jak się okazuje, o wiele za wysoko. Znam parę osób, które zostały zwolnione..., bardziej: wyp..... z pracy Osoby te przepracowały w Gminie i dla Gminy kilka do kilkanaście lat. Dla GMINY, nie dla Kupczyka. On wywala takich ludzi tak, jakby byli jego osobistymi pachołkami. Takie zachowanie ciągnie już za sobą lawinę. Dodam, że osobiście nie jestem kimś... kogo się zwalnia...Więc nie chodzi mi o jakieś uczucia, a dużo bardziej o podejście do sprawy. Burmistrz chciał pokazać, że wszystko najlepiej wie i jego słowo musi być ostatnim, a UM śmieje się, że jak burmistrz nie wie to: (no Panowie i Panie z UM, wspólnie:) " Ir-ek bę-dzie wie-dział". Jak się okazało "Irek" też wszystkiego nie wiedział, jego przewodnicząca jeszcze mniej, ale ci ludzie rządzą naszą GMINA !!!! (a przewoniczący nawet EDUKACJA!!!!) CO z tego, że burmistrz się ośmieszył tak, że bardziej się nie da i zaczyna łatać dziury? Postawił na złego konia i stracił. Nie zablysnąl .....(krótko mówiąc): niczym!!! A co do sprawy z p. Pdbrożnym, bo o to tu chodzi...., zbyt długo by trwało, a i tak wiadomo o co chodzi..
Moim zdaniem, burmistrz powinien być traktowany tak, jak sam tego chciał: Chłodny, wyrachowany menager Gminy. Który się jednak absolutnie nie sprawdził !!!
 
 
+6 #5 Paula 2012-08-29 21:08
jestem ciekawa o jakiej sferze"między ludzkiej "pisze Piter?
Nie każdy błąd da się naprawić , nie każde zło da się zapomnieć, nie bądźmy więc tacy"Hojni'... To jak w piosence : "za każdy błąd trzeba nam zapłacić" . Pozostaje kwestia ceny ... :zzz
KOTULIN- nie licz na przeprosiny -jakiekolwiek_ ta władza ma to do siebie że nie przeprasza!! Gorzej - DONOSI - więc za co ma przepraszać?(PS . Tu myślę o innym.) :-x
 
 
+12 #4 Piter 2012-08-29 15:27
Całkowicie popieram post Kotulina. Burmistrz naprawił swój błąd w sferze prawnej, nawiasem mówiąc nie miał innego wyjścia, bo odwołanie teraz Podbrożnego (czy też nie przedłużenie mu kadencji do pełnych 5 lat) zwyczajnie nie opłaciłoby mu się, także osobiście, dlatego nie należą mu się z tego tytułu żadne podziękowania. Pozostaje jeszcze do naprawienia błąd, cała seria błędów, jakie w tej sprawie popełnił burmistrz w sferze międzyludzkiej…

To była gorzka lekcja z szacunku dla prawa, jaką odbył początkujący burmistrz; ta sprawa będzie raczej trwałą przeszkodą w budowaniu zaufania do jego osoby. Jedyne co mogę pozytywniejszeg o napisać, to tyle, że szczerze współczuję temu chłopakowi publicznej kompromitacji tej spawie.
 
 
+12 #3 Oskar 2012-08-29 08:18
I znów nasz Burmistrz ma nie przespane noce :lol:
A co się tyczy powiedzenia :
Każdy pracodawca powinien dbać, aby jego podwładni pracowali w zgodzie oraz aby on pozostawał z nimi w jak najlepszych stosunkach”. - niech sobie rządzący w naszej gminie - WSZYSCY - wezmą do serca , bo nic w tym świecie nie jest bez kary i bez końca :sigh:
 
 
+16 #2 Kotulin 2012-08-28 20:43
No ładnie. Burmistrz zrobił to, co jest jego świętym obowiązkiem i tylko dlatego, że stoi plecami do muru - wszystkie sprawy w sądach przegrane - i wszyscy zaczynają go nagle chwalić.... ? Za co???!!! Moim zdaniem powinien jeszcze Pana Podbrożnego przeprosić. Oficjalnie!!!
 
 
+11 #1 mech 2012-08-28 17:51
Szkoda, że burmistrz nie podjął takiej decyzji rok wcześniej. Uniknęlibyśmy tego całego zamieszania.
Ale, "lepiej późno, niż wcale".
Miejmy nadzieję, że się wreszcie Panowie docenią
i zaczną inteligentną współpracę.
A jest wiele do zrobienia!
Trzymamy kciuki.
 
FAZA KSIĘŻYCA