Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj167
mod_vvisit_counterWczoraj375
mod_vvisit_counterTen tydzień797
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2686
mod_vvisit_counterTen miesiąc5673
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11276
mod_vvisit_counterWszystkie1842557
Home

Charakterystyki radnych ciąg dalszy. Przewodniczący Ireneusz Kokoszka.

( Co wolno wojewodzie, to nie wolno tobie…….)


W ostatni weekend miałem okazję zobaczyć dom państwa Kokoszków. Przyznam: dosyć okazała willa. Jak się dowiedziałem, pan Kokoszka własnymi rękoma ten dom przed laty rozbudował. Trzeba przyznać: respekt! Jednak już po paru sekundach wpadła mi do głowy druga myśl, a raczej pytanie: ile on tam wpisał w jego Oświadczniu Majątkowym ??? Dokładnie. 120 m. !!!

Wartość 200 000 zł.!!!

Ten dom, a raczej okazała willa, to przynajmniej 250 m.

Od razu nasuwa mi się tu parę pytań:

1. Czy pan Kokoszka (budowlaniec) i jego przewodnicząca (krawcowa) nie potrafią posługiwać się metrem? Raczej mało prawdopodobne. Więc jeśli tak, to jaki mają interes w tym, żeby w tak jawny i bezczelny / perfidny sposób oszukiwać Gminę, Państwo i przede wszystkim swoich wyborców???!!!

2. Dlaczego nikt z Kotulina ani jego bliskich znajomych (m.i.n. Pan Burmistrz) nie zwrócili na to uwagi? Czy np. jego Pan kolega Radny z Kotulina (także Rady Parafialnej) nie widział nigdy tego domu?


Czy "zajmowanie przednich miejsc w Świątyniach" nie zobowiązuje do nie tolerowania takich OSZUSTW ???


3.Dlaczego Burmistrz Toszka nie opublikował zeznania podatkowego za rok 2011 Przewodniczącego Rady Miejskiej w Toszku- oświadczenia pozostałych radnych się ukazały, czyżby wyrzuty sumienia ,albo wstyd, a może wkońcu ktoś to wyczaił.


Albo jest to prywatna sprawa wyłącznie przewodniczących ? No cóż bardzo dobry przykład dla innych jak ukryć co nie co???


A może nikt nie zauważył, że za podanie fałszywych informacji grozi (mu) kara pozbawienia wolności??? A w tym kraju nikt nie powinien być poza prawem.


Mój znajomy na pytanie, czy to jego gospodarstwo rolne (Pana Kokoszki) jest warte 300 000zł. Odpowiedział: bardzo możliwe. Zakładając, że chodzi tu o stodołę i płoty ogrodzeniowe.----(!!!)


Jak długo stać będzie naszą Gminę, której burmistrz rozpaczliwie stara się zarobić parę marnych groszy, stawiając ludziom na polu wiatraki (oczywiście nie na własnym) , utrzymywać na stanowisku Przewodniczącego Rady człowieka, który troszczy się głównie o wykorzystanie swojego stanowiska. Człowieka, który troszczy się w pierwszej linii o własne interesy i prywatne rozrachunki rozczarowanej i rozgoryczonej krawcowej. Który po prostu okazuje się być zwykłym OSZUSTEM (!!!). Do tego jak widać tak samo marnym jak marnym jest budowlańcem.

Autor: Patrzymynawas

Oświadczenia majątkowe radnych 2011

Oświadczenie majątkowe Przewodniczącego Rady 2010 - Ireneusz Kokoszka

Komentarze   

 
+10 #21 Regina 2012-08-07 19:58
Oskar- a znasz powiedzenie"Kto bogatemu zabroni?"-domek rośnie , firma działa, dietka leci - cudne życie , :lol:
 
 
+14 #20 Oskar 2012-08-01 13:28
No to nam tu ładnie ktoś ściemnia :lol:
Pytanie: po co? Nic mu nie dołożę , nic nikomu nie zabiorę. :eek:
 
 
+15 #19 patrzymynawas 2012-07-31 23:07
Znam paru rolników. Każdy z nich dokładnie wie, ile pola ma przed lasem, ile łąk za lasem i ile lasu po środku. Oni to wiedzą nie w ha. ale w metrach. Znasz może właściciela warsztatu sam. który nie wie ile koni mech. ma jego prywatny samochód? A nasz przewodniczący myli się (jako tzw. budowlaniec) w podaniu metrażu domu który sam rozbudował o ok. 50%. A fakt, że jest nieudolny czy być może bałaganiarzem absolutnie tego oszustwa nie usprawiedliwia. Piter, pozwolę sobie zauważyć, że na wszystkie te numery pozwolił sobie PO WYBORACH!!! Więc takiego go wyborcy nie szanują!!!
 
 
+17 #18 Paula 2012-07-30 12:43
Jestem ciekawa Piter czy KAŻDEGO rozgrzeszasz w ten sposób?Dla mnie to nie bałaganiarstwo- to oszustwo
I dla mnie podwójne- jako radnego i jako podatnika. Widać dobrze się Pan Kokoszka reprezentował , że nikt mu nic nie miał do zarzucenia. A jeśli chodzi o wyborców- czy to pierwszy raz się ktoś myli? Takie są realia polityki - przed wyborami super - po wyborach jak zawsze...
 
 
+14 #17 Piter 2012-07-30 11:30
To się nazywa patrzeć wladzy na ręce! Faktycznie wykazywanie straty przez szereg lat z rzędu to zastanawiające, nie mówiąc o "nieścislościac h" z powierzchnią domu itp. Moim zdaniem nie musi to jednak świadczyć o zlych intencjach Kokoszki, a po prostu o tym, że jest nieudolny albo że jest balaganiarzem. No ale widać, że takiego go wyborcy szanują, skoro go wybrali, tylko czemu akurat on jest przewodniczącym ?? Tego nie rozumiem.
 
 
+26 #16 patrzymynawas 2012-07-21 23:14
Wspaki 5 473,73 (GROSZE po przecinku) straty w 2010 !!! Wtedy jak widać zadał sobie trochę trudu w zmyślaniu. Żeby przy przychodzie 259 954,49 (GROSZY po przecinku!!!!) wyszło w rocznym rozrachunku dokładnie "0" jest tak małoprawdopodob ne, że wręcz absolutnie NIEMOŻLIWE. To, że w Kotulinie, podobnie jak w całej Gminie, ceny nieruchomości nie strzeliły bezmiernie w gore (jak dom przewodnicząceg o o 50% w ciągu roku) potwierdza nam sam przewodniczący. Jego drugi domek kosztuje ciągle tyle samo ile kosztował rok temu

Gubisz sie biedaku!!! Poważnie sie gubisz. Niedawno myślałeś chłopie, że jesteś już jako polityk gdzieś (cyt. Kotulin) pomiędzy Obamą a Putinem. Wnioskując z waszej pychy i pewności siebie.

Przewodniczący powinien, uważam, podziękować Kupczykowi za współpracę i modlić się, żeby nie policzył jego dochodów Prokurator. Choć wydaje mi się, że burmistrz ma obowiązek takie cudowne powiększenia majątku do Prokuratory zgłosić. Chyba, że..., jedna ręka myje drugą.

(Przeważnie na końcu obydwie są brudne)
 
 
+22 #15 wspaki 2012-07-21 15:23
Nie prowadzę działalności gospodarczej to mogę się nie znać, ale zdumiewa mnie fakt iż przy przychodzie w kwocie 259954,49zl Kokoszka osiągnął z tytułu działalności gospodarczej zerowy dochód :eek: (zeznanie za 2011r)
 
 
+19 #14 Wujek 2012-07-20 20:01
Dobrze gospodarzy jeśli chodzi o niego samego,
- działalność gospodarcza; 2010 rok i 2011 to raczej świadczy o tym, że budżet polski stracił, może w 2012 roku wypracuje zysk?
Jakby nie patrzeć to gdyby w polsce byli sami tacy gospodarze, to nasz kraj jeszcze szybko stanie się drugą grecją...
- oświadczenie majątkowe - zobaczymy co wyniknie.

Każdy orze jak może - jeden pługiem, drugi na traktorze :lol:
Trzeba umieć zadbać o siebie :lol:
 
 
+17 #13 Kotulin 2012-07-20 16:23
Regina dom nie tylko urósł, ale i zdrożał o 100 000 zł !!!!. W ciągu tylko jednego roku i bez jednej, jedynej cegły !!!!! To jest lokata. Więc wiemy już, że Guru Rady Miejskiej w zeszłym roku nie napisał prawdy (czyli jawnie nas okłamał). Resztę metrów trzyma sobie pewnie na przyszły rok. (uważam, że Patrzymynawas ma racje co do metrażu).
Max_Skinner dlaczego tak szybko skasowałeś Twoje pytania??? Pewnie teraz stwierdzisz, że chodzi u przewodniczącyc h o "cudowne powiększenie nieruchomości"? ??!!!
 
 
+13 #12 Regina 2012-07-20 15:10
korekta- dzisiaj ukazało się zeznanie przew. za rok 2011.Dom urósł , ale dalej bieduje- dochód z działalności-0
 
FAZA KSIĘŻYCA